Ubezpieczenia na życie i zdrowie

Pomyśl o zabezpieczeniu swojej przyszłości finansowej na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych. Ubezpieczenie zdrowotne — dzięki niemu będziesz spać spokojnie.
 
W zależności od wybranego wariantu ubezpieczenie może uwzględniać wypłatę odszkodowania w razie śmierci ubezpieczonego lub członka jego rodziny, śmierci na skutek NNW, wypadku, utraty pracy, całkowitej niezdolności do pracy itp.
 
Terminowe ubezpieczenie na życie zawierane jest na określony czas. Tylko od Ciebie zależy, na jaki długi okres ubezpieczenia się zdecydujesz, uwzględniając swoje potrzeby. Ubezpieczenia terminowe na życie to doskonała forma zabezpieczenia kredytu hipotecznego. Dzięki temu nie musisz obawiać się, że w razie np. niezdolności do pracy bądź utraty zatrudnienia, nie będziesz mógł spłacać zobowiązania wobec banku. Pieniądze z odszkodowania wystarczą na pokrycie przynajmniej części kosztów. Dla zabezpieczenia kredytu powstały specjalne pakiety ubezpieczeń z malejącą sumą ubezpieczenia. Oznacza to, że im dłużej spłacasz kredyt i Twoje zobowiązanie maleje, zmniejsza się również wysokość składki ubezpieczeniowej.
 

Od czego zależy wysokość składek ubezpieczenia zdrowotnego?

Wysokość składki ubezpieczeniowej jest różna i zależy od wielu czynników. Ogromne znaczenie ma wiek, płeć, styl życia, stan zdrowia, zawód. Bardzo ważna jest także sama suma ubezpieczenia oraz czas trwania umowy.
 
Suma ubezpieczenia stanowi kwotę, którą wypłaca Towarzystwo Ubezpieczeniowe w razie wystąpienia zdarzeń losowych objętych umową terminową. To od niej zależy m.in. wysokość składki ubezpieczeniowej. W zależności od konkretnej oferty, jej wysokość może być rokrocznie podwyższana o kilka procent (tzw. wskaźnik indeksacji). Dzięki temu masz pewność, że suma ubezpieczenia jest urealniana.
 
Wypłata świadczenia następuje wówczas, gdy doszło do zdarzenia losowego zawartego w umowie. Środki pieniężne przekazywane są osobie wskazanej w polisie (tzw. uposażonemu). Do wypłaty środków dochodzi jednak wówczas, gdy zdarzenie miało miejsce w okresie trwania umowy.
 
Nie daj się zaskoczyć losowi, i już teraz zabezpiecz siebie i Twoją rodzinę w razie nagłych sytuacji. Skontaktuj się z naszym doradcą za pomocą strony internetowej, telefonicznie,mailowo lub w naszej siedzibie w mieście Gliwice. Wybierz najbardziej atrakcyjne i dopasowane do Twoich potrzeb ubezpieczenia zdrowotne.

Umów się na spotkanie
Ubezpieczenia na życie i zdrowie

Umów się z konsultantem

więcej

Skontaktuj się z nami

tel. 801 54 53 52 Wpisz swoje dane, skontaktujemy się z Tobą: