Ubezpieczenia dla firm

Jesteś przedsiębiorcą? Chcesz zabezpieczyć swoją firmę i pracujących w niej pracowników? Już teraz skorzystaj z oferty ubezpieczenia grupowego. Powstało ono z myślą o małych i średnich firmach, którym zależy na maksymalnej ochronie każdego pracownika oraz jego rodziny. Nasze biuro z siedzibą w mieście Gliwice zaprasza na konsultacje. 
 
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom podmiotów gospodarczych, oferujemy:
  • ubezpieczenie mienia firmy (m.in. od ognia i innych zdarzeń losowych, kradzieży z włamaniem, mienia w transporcie, mienia powierzonego w celu wykonania usługi, itp.);
  • ubezpieczenie OC (np. delikt, kontrakt, za produkt, ubezpieczenie pracodawcy, ubezpieczenie najemcy, itp.);
  • ubezpieczenia grupowe pracowników;
  • ubezpieczenie zdrowotne i rentowe dla pracowników i kadry zarządzającej;
  • gwarancje ubezpieczeniowe.

Grupowe ubezpieczenia dla dobra Twoich pracowników

Ubezpieczenie grupowe, jego zakres i opcje dodatkowe są elastyczne, gdyż zależą od Twoich indywidualnych potrzeb i charakteru prowadzonej przez Ciebie działalności. Mogą z nich skorzystać wszyscy, bez wyjątku, pracownicy Twojej firmy. Jest to najlepszy sposób na zadbanie o swoich pracowników i zagwarantowanie im pewniejszej przyszłości. Polisy grupowe są indywidualnym wyborem pracowników, ilość osób, które się na nie zdecyduje, nie ma wpływy na wysokość składek. Istnieje także możliwość spersonalizowania ubezpieczenia do konkretnych wymogów danego przedsiębiorstwa. 
 
Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem naszej strony internetowej, telefonicznie, mailowo lub osobiście. Nasza siedziba mieści się w mieście Gliwice. 

Umów się na spotkanie
Ubezpieczenia dla firm

Umów się z konsultantem

więcej

Skontaktuj się z nami

tel. 801 54 53 52 Wpisz swoje dane, skontaktujemy się z Tobą: