Systematyczne oszczędzanie

Chcesz zapewnić sobie finansową niezależność? Chcesz zrealizować swoje plany i marzenia? Musisz zacząć oszczędzać. Nawet jeśli nie dysponujesz dużym dochodem, odkładanie każdego miesiąca stałej małej kwoty, nie powinno nadmiernie uszczuplić Twojego domowego budżetu. Postaw na systematyczne oszczędzanie, by skorzystać ze zgromadzonych środków w przyszłości. Nasza agencja ubezpieczeniowa Gliwice podpowie Ci, jak skutecznie i efektywnie oszczędzać.

Ty decydujesz, jaką kwotę będziesz odkładać co miesiąc

Plany systematycznego oszczędzania to doskonała alternatywa lokat bankowych. Polega na regularnym nabywaniu jednostek ubezpieczeniowych Funduszy Kapitałowych. Wystarczy niewielka comiesięczna wpłata, by łączna kwota oszczędzonych pieniędzy wypracowała wysoki kapitał.

Chcesz rozpocząć systematyczne oszczędzanie? Chcesz lokować co miesiąc niewielkie kwoty, by za jakiś czas zgromadzić pokaźne oszczędności? Skontaktuj się z naszym doradcą już teraz.

Dzięki spotkaniu:
  • dowiesz się, jak efektywnie zarządzać swoimi finansami,
  • poznasz te produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz osiągnąć ponadprzeciętne stopy zwrotu,
  • zbudujesz swój osobisty plan systematycznego oszczędzania,
  • dopasujesz sposób oszczędzania do możliwości i celów finansowych,
  • skorzystasz z najlepszych instrumentów inwestycyjnych.
Skorzystaj z możliwości jakie daje Ci Multi Financial - Agencja Ubezpieczeniowa. Zacznij odkładać niewielkie, comiesięczne kwoty już teraz, by wreszcie spełnić swoje marzenia i zabezpieczyć swoją przyszłość. Dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań plany oszczędnościowe pozwolą na długotrwałe i systematyczne oszczędzanie. Dlatego jest to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce pomnażać swój kapitał bez żadnego ryzyka.
Umów się na spotkanie
Systematyczne oszczędzanie

Umów się z konsultantem

więcej

Skontaktuj się z nami

tel. 801 54 53 52 Wpisz swoje dane, skontaktujemy się z Tobą: