Prąd dla Firm

Prąd dla firm to propozycja grupy zakupowej w dziedzinie energii elektrycznej. Rozwiązanie to, dzięki zakupowi hurtowej energii, pozwala na łatwiejsze negocjacje i uzyskanie większych zniżek, niż w przypadku transakcji wykonywanej przez pojedyncze podmioty. Dlatego już dziś sprawdź ofertę, jaką przygotowała agencja ubezpieczeniowa Gliwice - Multi Financial!
 
Jeżeli jesteś zainteresowany przystąpieniem do Multi Financial, skontaktuj się z nami, dzięki czemu otrzymasz konkurencyjną ofertę, która będzie oparta o Państwa profil zużycia energii. W ten sposób ocenicie, czy nasza propozycja jest opłacalna dla Waszego przedsiębiorstwa.

Kontakt z naszym biurem pozwoli na precyzyjne oszacowanie korzyści wynikających z uczestnictwa w grupie Multi Financial. Wysłane przez Państwa rachunki zużycia zobowiążą nas do przedstawienia wiążącej oferty. Dzięki takiemu rozwiązaniu, otrzymacie na piśmie dane do analizy, zobaczycie, ile będziecie mogli zaoszczędzić i dzięki temu świadomie podejmiecie przemyślaną decyzję o przystąpieniu do grupy zakupowej Multi Financial. 

Zapraszamy do współpracy
Agencja Multi Financial
Prąd dla Firm

Umów się z konsultantem

więcej

Skontaktuj się z nami

tel. 801 54 53 52 Wpisz swoje dane, skontaktujemy się z Tobą: