Otwarty fundusz emerytalny

Zaczynasz swoją pierwszą pracę i zastanawiasz się nad wyborem Otwartego Funduszu Emerytalnego? A może chcesz zmienić fundusz, licząc na jeszcze większe zyski? Sprawdź, które OFE są w stanie zagwarantować najwięcej.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, pobierana przez ZUS składka na ubezpieczenie społeczne częściowo przekazywana jest do Otwartych Funduszy Emerytalnych (OFE). Ich działanie zbliżone jest do działania funduszy inwestycyjnych. Składki wpłacane przez członków są przeliczane na jednostki i przekazywane na inwestycje. Wybór OFE jest obowiązkowy dla osób, które urodziły się po 31 grudnia 1968 r. podlegających ubezpieczeniom społecznych.

Postaw na najlepsze OFE

Wybór najlepszego Otwartego Funduszu Emerytalnego ma kluczowe znaczenie - od tej decyzji częściowo zależeć może wysokość emerytury, którą otrzymasz w przyszłości. Jeśli nie wiesz, do jakiego OFE przystąpić, skorzystaj z pomocy doradców Multi Financial. Nie tylko pomożemy Ci podjąć najlepszą decyzję, ale również zajmiemy się pełną weryfikacją konta w OFE, dotyczącą: nieprzekazywanych składek, aktualizacji danych osobowych (adres zameldowania, nazwisko, dane uposażonego, itp.).

Dzięki spotkaniu z doradcą:
  • poznasz ofertę poszczególnych Otwartych Funduszy Emerytalnych,
  • sprawdzisz czy inne OFE nie oferują lepszych warunków niż do tej pory,
  • wybierzesz propozycję, która najbardziej spełnia Twoje oczekiwania,
  • dokonasz wszelkich formalności.
Zatroszcz się o swoją emeryturę już teraz, wybierając najlepsze Otwarte Fundusze Emerytalne. Umów się na spotkanie z doradcą Multi Financial - Agencji Ubezpieczeniowej w Gliwicach.
Umów się na spotkanie
Otwarty fundusz emerytalny

Umów się z konsultantem

więcej

Skontaktuj się z nami

tel. 801 54 53 52 Wpisz swoje dane, skontaktujemy się z Tobą: