Kredyty

Chcesz kupić mieszkanie, dom lub działkę pomożemy Ci sfinansować inwestycję oraz przejść przez procedury bankowe, dzięki czemu zaoszczędzisz swój czas!
Budujesz dom, ale nie wystarczy Ci środków na zamknięcie inwestycji  wybierz kredyt budowlano-hipoteczny z najniższym oprocentowaniem i zaoszczędź swoje pieniądze!
Posiadasz już nieruchomość i masz wiele kredytów, kart kredytowych i innych zobowiązań zamień swoje raty na jedną nawet o połowę mniejszą z niższym oprocentowaniem twój budżet będzie bezpieczny!
Posiadasz nieruchomość możesz uzyskać pożyczkę hipoteczną, to TY decydujesz na co przeznaczysz pieniądze, dzięki czemu zyskujesz wygodę. Oprocentowanie niższe niż dla kredytów gotówkowych oraz długi okres kredytowania.


Rodzaje kredytów


Kredyty są dla ludzi i nie należy się ich bać. Umożliwiają nam podjęcie określonych działań i inwestycji, których nie bylibyśmy w stanie zrealizować przy użyciu własnych środków finansowych. Niemniej jednak, aby kredyt był przyjazny, musi być jasny i zrozumiały dla kredytobiorcy. W wyjaśnieniu wszytkach zawiłości pomaga nasza agencja ubezpieczeniowa Gliwice - Multi Financial.


Kredyt to niezwykle użyteczny instrument finansowy. Możemy za jego pomocą sfinansować zakup domu czy działki. Niestety procedury związane z otrzymaniem kredytu hipotecznego czy klasycznego na długi okres czasu nie należą do najłatwiejszych. Na szczęście dzięki nam nie tylko przebrniesz przez zawiłości prawne kredytów, ale też wybierzesz najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom i możliwościom.
 

Pomoc ekspertów w dziedzinie kredytów, którzy pracują w naszej agencji ubezpieczeniowej, jest też wskazana przy wyborze typu kredytu. Dzięki szerokiej gamie rozwiązań na rynku możemy znaleźć rozwiązania idealnie spełniające potrzeby konsumenta np. bardzo nisko oprocentowane kredyty budowlano-hipoteczne, wykorzystywane przy budowie domu.
 

Kredyt może też przydać się, by spłacić inne zobowiązania. Należy jednak uważać, by nie wpaść w spiralę kredytową, a wybrać jeden kredyt konsolidacyjny. Tutaj jednak też przydaje się pomoc ekspertów. Kredyty tego typu posiadają niskie oprocentowanie, lecz w długim okresie czasu relatywnie duże koszty uzyskania. Specjaliści pomogą Ci wybrać najtańszy.
 

Kredyty to też szansa na spełnienie marzeń, jak i zabezpieczenie w nagłym wypadku. W sytuacji nagłej choroby któregoś z członków rodziny, to właśnie pożyczka hipoteczna może dostarczyć środków finansowych na leczenie. Można też z niej sfinansować podróż dookoła świata. Warto jednak wybrać taki, który z łatwością spłacimy, by nie stracić dorobku naszego życia. Agencja ubezpieczeniowa Gliwice dobierze nie tylko tani kredyt, ale i ubezpieczenie, które ochroni Twoje mienie w wypadku choroby czy utraty pracy.

Umów się na wizytę już teraz bądź zadzwoń do nas!

Umów się na spotkanie

Umów się z konsultantem

więcej

Skontaktuj się z nami

tel. 801 54 53 52 Wpisz swoje dane, skontaktujemy się z Tobą: