Indywidualne programy emerytalne

Już teraz zacznij myśleć o przyszłość, która jest efektem Twoich indywidualnych i aktualnie podejmowanych decyzji. Jeżeli marzysz o dostatniej emeryturze i życiu na niezmienionym poziomie, czas najwyższy zadecydować o tym nawet dzisiaj. Im wcześniej zaczniesz gromadzić dodatkowe środki finansowe z myślą o emeryturze, tym większe są Twoje szanse na zgromadzenie sporego kapitału - takiego, który nie będzie Cię ograniczał. 

Twoja przyszłość zaczyna się już teraz

Indywidualne Programy Emerytalne powstały z myślą o osobach, które są świadome tego, jak niska może być ich emerytura w przyszłości. Wybierając wariant najbardziej Ci odpowiadający, możesz gromadzić środki z przeznaczeniem na emeryturę bez drastycznego uszczuplania domowego budżetu. Systematyczne, nawet nieduże wpłaty i oszczędzanie długoterminowe to gwarancja lepszej przyszłości na „jesień życia”. A przy tym samodzielnie decydujesz, kiedy i ile wpłacasz.

Jeśli nie wiesz, na czym polegają Indywidualne Programy Emerytalne, i nie wiesz ile możesz zyskać, już teraz skontaktuj się z doradcą Multi Financial.

Dzięki spotkaniu z doradcą:
  • poznasz istotę funkcjonowania Indywidualnych Programów Emerytalnych,
  • wybierzesz najlepszą formę oszczędzania na emeryturę, dopasowaną do oczekiwań i możliwości finansowych,
  • dokonasz niezbędnych kwestii formalnych.
Nie pozwól, by niska emerytura przekreśliła Twoje plany na przyszłość. Skontaktuj się z nami nawet dziś, by wybrać najlepszy dla siebie Indywidualny Program Emerytalny.
Umów się na spotkanie
Indywidualne programy emerytalne

Umów się z konsultantem

więcej

Skontaktuj się z nami

tel. 801 54 53 52 Wpisz swoje dane, skontaktujemy się z Tobą: