Gaz dla Firm

Wszystko wskazuje na to, że już w drugiej połowie 2013 roku zostaną uwolnione ceny gazu ziemnego dla przedsiębiorstw. Dzięki temu poprawi się sytuacja tych firm, których funkcjonowanie wymaga sporego zużycia gazu ziemnego. A biorąc pod uwagę fakt, że ceny gazu w Polsce są dużo wyższe w porównaniu z cenami spotowymi na rynkach zachodnioeuropejskich, liczyć można na spore oszczędności.

Stań się członkiem Grupy Zakupowej Multi Financial i sprawdź, ile możesz zaoszczędzić.

Działa to podobnie jak Grupa Zakupowa na energię elektryczną. Wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość wynegocjować jak najniższe ceny gazu ziemnego na rok 2014. W przypadku energii elektrycznej średnia wysokość uzyskanych stawek była niższa o ponad 12%. W przypadku gazu ziemnego oszczędności te mogą być jeszcze większe.  

I Ty dołącz do Grupy Zakupowej na gaz ziemny

Ma ona już swoich pierwszych uczestników. Są to przede wszystkim przedsiębiorstwa należące do Grupy Zakupowej na energię elektryczną. Widoczne oszczędności w tej sferze zachęciły do uczestnictwa w Grupie Zakupowej na gaz ziemny. Dlatego i Ty dołącz do tej grupy.

Szacuje się, że opłaty z tytułu użytkowania gazu ziemnego mogą być niższe nawet o kilkadziesiąt procent. Możliwość osiągnięcia wymiernych korzyści finansowych oraz brak jakichkolwiek własnych wkładów finansowych i nakładów infrastrukturalnych sprawia, że jest to doskonałe rozwiązanie.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Umów się na spotkanie z konsultantem.
Zachęcamy do współpracy.
Gaz dla Firm

Umów się z konsultantem

więcej

Skontaktuj się z nami

tel. 801 54 53 52 Wpisz swoje dane, skontaktujemy się z Tobą: