Bezterminowe ubezpieczenie na życie

Jeśli chcesz mieć pewność, że finansowe zabezpieczenie przyszłości w razie nieprzewidzianych i dotkliwych zdarzeń losowych będzie trwać długi lata, zdecyduj się na bezterminowe ubezpieczenie na życie świadczone przez naszą firmę z siedzibą w Gliwicach.

 
Jest to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto ma dość systematycznego odnawiania warunków polisy i chce mieć pewność, że ubezpieczenie będzie dawało ochronę nawet do końca życia.
 
Dzięki bezterminowemu ubezpieczeniu ochronę finansową zapewniasz sobie i Twojej rodzinie. Wypłata odszkodowania (w zależności od umowy) może obejmować m.in.:
  • śmierć naturalną lub śmierć na skutek nieszczęśliwego wypadku,
  • znaczny uszczerbek na zdrowiu będący skutkiem wypadku lub poważnej choroby,
  • śmierć członka rodziny,
  • całkowitą niezdolność do pracy na skutek wypadku,
  • utratę pracy.
Wysokość składki ubezpieczeniowej zależna jest m.in. od zakresu polisy, sumy ubezpieczenia, wieku, płci, wykonywanego zawodu.

Dlaczego warto posiadać bezterminowe ubezpieczenie na życie?

Bezterminowe ubezpieczenia na życie pozwalają na zabezpieczenie finansowej sytuacji Twojej i rodziny w razie nieprzewidzianych zdarzeń losowych. Niewielka comiesięczna składka pozwoli na uzyskanie dodatkowych środków finansowych, dzięki którym będzie można m.in. pokryć koszty leczenia, pokryć zobowiązania w razie utraty pracy lub całkowitej niezdolności do pracy.
 
Już teraz zgłoś się do naszych doradców, by skorzystać z oferty na bezterminową polisę na życie. Przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę, która będzie idealnie dostosowana do Twoich oczekiwań i będzie odzwierciedlała indywidualne potrzeby. Zapraszamy na konsultacje do biura mieszczącego się w centrum miasta Gliwice. 
Umów się na spotkanie
Bezterminowe ubezpieczenie na życie

Umów się z konsultantem

więcej

Skontaktuj się z nami

tel. 801 54 53 52 Wpisz swoje dane, skontaktujemy się z Tobą: